Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ochočení

Já osobně to dělám tak že andulce pár dní nedávám moc najíst. Třeba jen trošku ráno a jinak nic. A přitom jí třeba odpoledne když přídu ze školy dám žrádlo na ruce, ale ruku dávejte dlaní dolů někdy se stává že se dlaně bojej, tohle opakuju třeba po hodině a každej den. Ze začátku bude lítat splašeně kolem a bude vyděšená ale nechte ruku v klidu třeba 5-10 minut v kleci. Za čas se třeba už jen posune na bidýlku ke stěně klece. Nakonec se odhodlá a ochutná z ruky. Pak můžete zkoušet ruku od ní oddalovat aby tam nedokázala došáhnout když jen sedí na bidýlku. Nejdřív vám položí na ruku jen jednu nožičku a po čase už obě... A to je fakt super pocit! Abych nezapomněl furt na ní mluvte, třeba její jméno nebo nějaký furt stejný slova, když je budete opakovat někdy potom tak jí vždy uklidníte...

Když už vám bude důvěřovat a skočí na ruku hned jak jí tam dáte a začne žrát tak můžete zkusit dát ruku bez žrádla jestli příde, můžete jí pobýdnout tím že jí lehce zatlačíte na bříško a ona si vyleze na vaší ruku.

A nakonec jí můžete pustit po pokoji a budete vědět že bez větší námahy jí dostanete i zpět do klece.

Když je klec menší je to lepší, protože andulka má u sebe ruku blíž a rychlejc si na ní zvykne.

Já mam klec asi 35x35x25 tu mam jen když si přinesu novou jinak mam samozřejmě větší aby měli prostor a ta je stejně furt úplně otevřená a můžou lítat po celym pokoji... Myslim si že si u mě na prostor nemůžou stěžovat =)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 23790
Měsíc: 229
Den: 4